ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН СТОКОВОЇ ПРОМИСЛОВОЇ АВТОМАТИКИ

Компанія PROMSTOCK пропонує вживані та нові комплектуючі для систем промислової автоматизації (АСУ), КвіПа, систем управління технологічними процесами (Siemens SIMATIC S7), низьковольтного електрощитового обладнання та пневматики провідних світових виробників – Allen Bradley, Siemens, SEW, Yaskawa, Omron, Mitsubishi, Schneider, Moeller (Eaton), Lenze, SICK, FESTO, Danfoss, Pepperl+Fuchs, Endress+Hauser.

А саме: частотні перетворювачі (від 0.4 до 90 квт на складі постійно); автоматичні вимикачі; автомати захисту двигунів (від 0 до 250А на складі); датчики індуктивні, оптичні та ін. (деякі позиції є на складі); комутаційне обладнання – пускачі (контактори 24В і 220В), реле, блоки живлення на 24В, плавні пуски; панелі оператора (дотикові та кнопочні); датчики вимірювання фізичних величин (тиску, температури, рівня, витрати та інші); програмовані контролери та модулі Siemens SIMATIC S7 (деякі позиції є на складі); комплектуючі пневматики FESTO, SMC.

Поставки обладнання, якого немає на складі здійснюються з Європи. Терміни виконання заказних позицій 10-14 робочих днів. Передоплата 50%.

Можливість готівкових та безготівкових розрахунків. Гнучка система знижок.

МИ МОЖЕМО ПОСТАВИТИ КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ОБЛАДНАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ!